Девід Харбор: "Хеллбой - це класично складний герой"

28 серпня 2018
hellboy-the-new-movie-and-says-it-will-be-less-like-a-superhero-film-social.jpg (281.99 Kb)

У бесіді з виданням Vanity Fair Девід Харбор обговорив майбутній кінокомікс «Хеллбой: Повстання Кривавої Королеви» і свого персонажа, який постане на широких екранах вже в третій раз.

Цитата:
«Хеллбой - це класично складний герой. Він повинен був сприяти кінцю світу, а тепер просто хоче бути хорошим хлопцем», - каже актор. «Хоча він і монстр, але живе серед людей і в деякому сенсі захищає їх від собі подібних. І все ж людство ненавидить його, тому що боїться, вважає його зовнішній вигляд дивним і відразливим. У Хеллбоя добре серце, але при цьому він сповнений своїх недоліків. Однак у фільмі мій персонаж стикається з іншими речами, більш масштабними, в дусі Шекспіра: демонами, відьмами і так далі. Так чи інакше, сюжет все одно сфокусований на історії хлопця, який опинився в полоні жахливих обставин і просто намагається бути хорошим».

.

Перезапуск франшизи розповість про подорож Хеллбоя (Девід Харбор) в Англію, де йому належить битися з Німуе - дружиною Мерліна, Кривавою Королевою. Однак їх битва неминуче призведе до кінця світу, якого Хеллбой відчайдушно намагається уникнути.

У ролі «прийомного» батька Хеллбоя, професора Брума, з'явиться Іен Макшейн («Дедвуд», «Американські боги»), а роль центральної лиходійки Кривавої Королеви втілить Мілла Йовович.

Прем'єра нового «Хеллбоя» запланована на 11 січня 2019 року.

Автор: Сергій Мельник
Цікаве відео на нашому каналі: