Оскар Айзек може стати головним лиходієм фільму “Бетмен”

oscar-isaac-the-batman-1130424-1280x0

Згідно з інформацією Geeks WorldWide, студія Warner Bros. веде переговори з Оскаром Айзеком з приводу його участі в майбутньому сольному фільмі «Бетмен». Хоча подробиці про роль не розкриваються, джерела припускають, що мова йде про партію головного лиходія, для якої WB шукають зоряного виконавця. Також є ймовірність, що Айзек розглядається на роль самого Темного Лицаря, оскільки Бен Аффлек хоча досі значиться виконавцем ролі Брюса Уейна, все ж продумує варіанти свого відходу з кіновсесвіту DC. Все ж це чутки, тож варто робити ставку на роль лиходія.

На даний момент режисер картини Метт Рівз, як і раніше, працює над сценарієм разом зі своїм колегою по «Планеті мавп» Марком Бомбеком, проте деталі сюжету (як і дата релізу) все так же тримаються в таємниці. За словами Рівза, в центрі уваги виявиться «нуарная історія, розповідь в якій ведеться від імені самого Бетмена, де він розслідує певну справу, а глядачі занурюються в світ Готема. Це історія про найкращого детектива в світі».

Оскар Айзек раніше відзначився роллю мутанта Апокаліпсиса у фільмі “Люди Ікс: Ера Апокаліпсису” а також роллю По Дамерона у нових епізодах “Зоряних Воєн“.

Старт зйомок нового «Бетмена» намічений на весну-літо 2019 року.

Схожі записи