Зоряні Війни: Спін-Оффи продовжують жити?

star_wars_olivec

Нещодавно ми писали, що проект спін-оффів кіновсесвіту «Зоряні Війни» відміняється, посилаючись на портал Collider. 20-тилітня історія порталу робить свою справу, і сайт вважається більш ніж авторитетним, тож новину продублювали практично всі новинні видання як в США, так і за їхніми межами. І щойно грянув грім, як LucasFilm та LucasArts поквапились заперечити свої слова. Про що повідомляє, зокрема, Hollywood Reporter.

Згідно заяв порталу, керівники студії LucasFilm (котра в свою чергу належить Disney) розчаровані світовими касовими зборами фільму «Хан Соло. Зряні Війни. Історія». Спін-Офф про одного із найпопулярніших персонажів саги зібрав у світовому прокаті всього 354,7 мільйонів доларів (згідно ресурсу Mojo), що можна вважати абсолютним провалом, відного кошторису стрічки (офіційно бюджет не заявлено, згідно різних джерел бюджет варіюється від 250 до 275 мільйонів доларів США).

Втім, за словами тих же керівників, хоча вони й розчаровані зборами, вони не збираються відміняти «історії». Але вони збираютья змінити концепцію та підхід до майбутніх фільмів.

Відтак, з’явились чутки про те, що фільм про Обі Вана Кенобі не відміняється, втім стане телевізійним проектом. Фільмом чи серіалом – достеменно невідомо. Втім чутки отримують додаткові підтвердження. Власне, Раян Джонс, співавтор «Останніх Джедаїв», розробляє власну трилогію для особистого стримінгового сервісу Disney (всі переходять на стримінгові платформи?). Можна було б сприйняти новину скептично, якби виконавчим продюсером проекту не було призначено Джона Фавро. Думаю, він вам добре відомий за фільмами про «Залізну Людину». Окрім того за якусь серію фільмів про «далеку-далеку галактику» беруться творці серіалу «Гра Престолів» – Девід Беньофф та Д.Б. Вайс. Що із цього може стосуватись Обі Вана – достеменно невідомо, як і невідомий формат.

Окрім цього, також «Хтось-десь» серед відповідальних імен говорив, що в планах є сольний фільм про Джаббу Хатта. Не очікували?

Як би там не було, окрім наступного дев’ятого епізоду Disney поки що не робили абсолютно ніяких офіційних анонсів щодо майбутніх спін-оффів «Зоряних Воєн», що, погодьтесь, дивно та абсолютно не схоже на систему роботи такої громіздкої студії. Згадайте, коли нам розписали розклад виходу фільмів третьої фази кіновсесвіту Marvel.

Тож висновки такі, LucasFilm заперечує слова Collider про затримку спін-оффів, втім самі тим часом ніяких спін-оффів не анонсують ні на якому рівні. Є затверджений фільм про Боба Фетта, а також чутки про сольний ТВ-проект Обі Вана Кенобі, а також чутки про сольну екранізацію Джабби Хатта. І я просто не можу собі уявити останнього.

Посилання: https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/lucasfilm-licking-wounds-but-not-halting-star-wars-development-1122655

Схожі записи