Спін-оффи «Зоряних Воєн» закрито – Disney розчарувались в «історіях»?

star-wars-spin-off-movies-rogue-one-solo-obi-wan-boba-fett-yoda

Портал Collider повідомляє про закриття кількох фільмів із серії «Зоряні Війни». Маються на увазі спін-оффи «далекої-далекої». Нагадаю, ходили чутки про сольний фільм Обі Вана Кенобі, а також практично офіційно було затверджено фільм про Боба Фетта. Якщо вірити чуткам, ці проекти закрито на невизначений термін а всі люди, причетні до виробництва, отримали «неоплачувану відпустку».

Згідно інформації порталу, студія зосередиться на виробництві дев’ятого епізоду «Зоряних Воєн».

Нагадаю, що на даний момент існує всього два сін-оффи «Зоряних Воєн». Це «Бунтар Один» та «Хан Соло». Якщо першого як фанати так і критики оцінили досить непогано, то другий провалився у всіх напрямках: фанати прийняли холодно, як результат касові збори не потішили.

Очевидно Disney вирішили переглянути свої погляди на всесвіт фільмів «Зоряні Війни» та зосередитись на центральній історії, замість того, щоб кожного року випускати спін-офф. Звичайно, дивно, що лише одна провальна стрічка призвела до подібного рішення. Але нагадаю, що інформації Collider ви особисто можете не довіряти, можливо це ще не офіційно. Втім, схоже, що проект як мінімум тимчасово заморозять.

Схожі записи