Хто загине у Війні Нескінченності? (СПОЙЛЕРИ!!!)

spoilers-infinity-war-olivec_info

Я вже готую статтю із повним описом сюжету фільму, бо, як виявилось, багато людей шукають цю інформацію (є ще люди, котрі люблять спойлери). А в цій публікації я коротко розповім, хто загине у Війні Нескінченності. Якщо ви не хочете нічого знати до перегляду – тікайте з цієї статті. Наприклад сюди: РЕЦЕНЗІЯ та ЧОГО ЧЕКАТИ ПЕРЕД СЕАНСОМ В КІНОТЕАТРІ. Якщо ж вам цікаво, які теорії виявились правдою, а які ні – ласкаво прошу.

По перше, я гадаю, що є два типи смертей у фільмі «Месники: Війна Нескінченності». Перший тип – ті що оживуть. Другий тип – ті що померли назавжди. Почну з останніх.

Першим у фільмі гине Локі. Він вирішує обманом напасти на Таноса, за що останній душить бога обману на очах в брата.

Другою гине Гамора. Аби отримати камінь душі, Танос мусить вбити того, кого він любить. Гамору він, виявляється, любить. Із сльозами на очах він робить те, що необхідно (скидає Гамору з гори, вона розбивається на смерть) і отримує камінь душі.

Третім гине Віжн. З нього намагались витягнути камінь та знищити його (камінь, не Віжна), але в результаті Танос жорстко вириває камінь зі шматком лоба Віжна. Останній гине.

Хто точно НЕ загине? Попри те, що всі це обговорювали, від початку і до фінальних титрів живими залишатимуться Тоні Старк (Залізна Людина), Стів Роджерс (Капітан Америка), Бойова Машина, Небула.

А зараз великі СПОЙЛЕРИ!!! Якщо вас цікавили лише вище наведені речі, але ви не хочете знати кінцівку – ТІКАЙТЕ!!! Далі буде спойлер кінцівки та фінального твісту. Бо без нього про решту смертей говорити неможливо.

Іще раз: СПОЙЛЕРИ фільму «Месники: Війна Нескінченності»! СПОЙЛЕРИ!!! Всі втекли, хто хотів? Тепер до мене ніяких претензій.

В кінці фільму Танос збирає всі камені нескінченності. І тепер він може робити все, що захоче. Його ціллю було знищення половини населення всесвіту (тут важлива його мотивація, але давайте я поки промовчу хоч про це?). Його намагаються зупинити Капітан Америка та Тор (останній навіть гатить груди Таноса своїм Штормбрейкером та небезпечно ранить Титана). Але Танос все ж клацає пальцями і люди починають рандомно вмирати. Помирають Зимовий Солдат, Сокіл, Чорна Пантера, майже всі Вартові Галактики окрім Реактивного Єнота (Зоярний Лорд, Дракс, Мантіс, Грут). Гинуть також Доктор Стрендж та Людина Павук. Останнього особливо шкода. Я дивився як помирає 15-тилітній хлопець повторюючи, що він не хоче йти. Це було дуже… Важко.

Також в сцені після титрів таким же способом гинуть Марія Хілл та Нік Фьюрі. Але, як я вже сказав, це все персонажі, котрі майже точно оживуть після четвертих Месників.

Сподіваюсь, що нікому не зіпсував перегляд. Я попереджав про спойлери і робив це не один раз, так?

Схожі записи