Чого чекати від Війни Нескінченності?

avengers-infinity-war-2018-movie-characters-256

Війна Нескінченності в Україні стартувала вчора. В США стартує сьогодні. Це хороший час, аби попередити вас, чого очікувати від цієї епічної стрічки, що захопила мене ще на початку, та не відпускала аж до фіналу. Якщо вам цікава рецензія фільму, тоді переходьте за ЦИМ посиланням. А в цій публікації я бхотів розповісти про те, чого чекати від фільму «Месники: Війна Нескінченності» перед походом в кінотеатр.

По перше, ви маєте значи, що «Месники: Війна Нескінченності» – це суцільний другий акт. Зазвичай фільми складаються з трьох актів. Тобто експозиція та презентація персонажів у звичних для них ситуацій. В «Першому Меснику» це, до прикладу, той момент, коли Стів Роджерс, худорлявий малий, намагається стати військовим, ходить на «танці» і тому подібне. Другий акт починається тоді, коли відбувається щось, що змушує головного героя поринути в пригоди. В тому ж «Першому Меснику» це момент, коли Стів стає суперсолдатом. Третій акт починається, коли попередню ціль досягнуто, але з’являється нова загроза, або ж коли попередню ціль було майже досягнуто, але під кінець героя зупиняють і тепер йому складніше перемогти суперника. Цей акт ще називають «вбивство дракона». У тому ж вищеназваному фільмі це той момент, коли Капітан дізнається, що в Червоного Черепа є зброя, здатна знищити мільйони і його потрібно зупинити. «Війна Нескінченності» – це суцільний другий акт, тобто квест героїв про захист Каменів Нескінченності. Цей акт закінчиться або коли їм це вдасться, або не вдасться. А це відбувається буквально за 5 хвилин до кінця фільму. Тобто третій акт, найбільш епічну частину історії, ми побачимо в наступному фільмі.

На диво, такий експеримент із структурою фільму працює. Для такого ефекту потрібно зробити другий акт (а тобто один квест) повним складнощів, напруги і тд і тп. Якщо дивитись на «Війну Нескінченності» виключно як на «другий акт» – тоді це найкрутіший другий акт, який я колись бачив.

По друге, у фільмі не так багато екшену, як всім би, можливо, хотілось. Багато експозиції Таноса. Екшн все одно крутий, мені його було достатньо, але це не те, чого чекають багато глядачів. Мені хід із розкриттям персонажа головного лиходія сподобався більше, ніж будь який інший варіант. До кінця фільми ви повністю зрозумієте логіку персонажа. От чи сподобається вам така логіка – інше питання.

Третє – смерті. Готуйтесь до неочікуваностей. Іноді навіть те, що певний персонаж виживе – це сюрприз. Перша смерть не стане несподіванкою, а от фінальний твіст – це дещо. Він зачіпає за живе. Особливо мене зачепила смерть одного персонажа, котрий вмирав не героїчно. Він був не готовий йти. В цій публікації без спойлерів, не можу сказати хто саме. Але думаю вас також зачепить.

І на останок кілька дрібничок. Пам’ятайте, що головний антагоніст фільму – це Танос. Не очікуйте надто багато від Чорного Ордену. Спробуйте розсмакувати історію Таноса зі всіма гіркими присмаками. Коли побачите очікуване чи неочікуване камео важливого персонажа з минулого – не забудьте широко розкрити рот (інші теж це робитимуть). З’їдайте попкорн в середині фільму, бо в фінальних 30-ти хвилинах вам буде не до нього. Сходіть в туалет перед показом, стрічка буде довгою… Хоча, через кількість подій у фільмі про туалет ви теж забудете. Ну і, звичайно, чекайте сцени після титрів. Гарного перегляду!

Схожі записи