Marvel готується відновити зйомки Дедпула 3 уже у січні!

дедпул 3

Ви не повірите, що сталося на зустрічі студії та акторської Гільдії. Нова угода може бути укладена найближчим часом, а це означає, що ми швидше побачимо неймовірні пригоди Дедпула 3 на великому екрані!

Рішення Disney включити Дедпула в кінематографічний всесвіт Marvel було зустрінуте з ентузіазмом фанатів. Проте вихід третьої частини Deadpool, який запланований на 6 вересня 2024 року, може бути відкладений через акторський страйк, який триває в США. Страйк, який розпочався 12 липня, призвів до зупинки виробництва багатьох фільмів і телешоу. Угода між акторськими профспілками і голлівудськими студіями ще не досягнута, тому страйк може тривати ще кілька тижнів або навіть місяців. Marvel Studios не коментувала, чи може страйк вплинути на випуск Deadpool 3. Однак акторський страйк може призвести до затримки виробництва фільму або навіть його відстрочки.

У головній ролі знову виступить Раян Рейнольдс, який також буде співпродюсером фільму. Режисером виступить Шон Леві, який раніше працював над фільмами “Люди Ікс: Дні минулого майбутнього” і “Люди Ікс: Апокаліпсис”. У 2022 році стало відомо, що Г’ю Джекман повернеться в ролі Росомахи, з якою він пов’язаний понад 20 років. Це буде перше повернення Джекмана до ролі Росомахи після фільму “Логан” у 2017 році.

Подробиці сюжету фільму поки що не розголошуються, але відомо, що він буде продовженням подій фільму “Дедпул 2”. Фільм також буде першим фільмом про Дедпула, який буде частиною кінематографічного всесвіту Marvel. Вихід фільму “Дедпул 3” стане знаковою подією для Marvel Studios.

Схожі записи