Видавництво КСД анонсувало вихід книжок про Ганнібала 

Ганнібал

Скоро ви зможете доторкнутися до оновлених форзаців книжок серії про Ганнібала Лектера від письменника Томаса Гаррісона. Ба більше, ця нова серія знакових творів світової літератури «КУЛЬТREAD». А саме 1 листопада 2023 року у книжковому видавництві “Клуб сімейного дозвілля” виходять нові видання книг “Ганнібал” і “Сходження Ганнібала” Томаса Гарріса.

Ганнібал Лектер: шлях до темряви

Варто почати з того, що “Ганнібал” — це третій роман у серії про зловісного Ганнібала Лектера — канібала-інтелектуала та серійного вбивці. Роман був вперше екранізований у 2001 році режисером Рідлі Скоттом, де роль Лектера зіграв Ентоні Гопкінс, а Старлінг Джуліанна Мур. Також цікавий факт, що саме цей роман був написаний Томасом Гаррісом на основі його власних спогадів про роботу в психіатричній лікарні.

Сюжет:

Пройшло сім років з того часу, як Ганнібал Лектер насолоджується свободою під яскравим сонцем італійської Флоренції. У той час, коли кар’єра агентки ФБР Кларіс Старлінг починає руйнуватися, їй доводиться зробити неможливий вибір — арештувати Ганнібала, щоб залишитися на службі. Але вона не єдина, хто бажає знайти цього психіатра-маніяка. Один із колишніх пацієнтів Ганнібала мститься йому жорстоко, використовуючи Кларіс Старлінг як приманку. Починається полювання, і лише один з них залишиться в живих…


У романі “Сходження Ганнібала” Томас Гарріс розповідає історію про те, як з доброго хлопчика стає монстр. Ганнібал Лектер — це не просто серійний убивця, а також жертва обставин. “Сходження Ганнібала” є приквелом культової серії романів про серійного вбивцю-канібала Ганнібала Лектера. Цей роман було опубліковано у 2006 році, а екранізовано у 2007 (головну роль молодого Лектера виконав французький актор Гаспар Ульєль).

Сюжет:

Ганнібал Лектер — соціопат, геній, убивця, чий шлях сформувався через життя, вплив смерті та його страхітливе дитинство. З розореним минулим і страшними спогадами він відправився до Франції, в родину дядька, але демони, що живуть в його душі залишилися не впокоєними далі…

Схожі записи