Прощавай Капітан Америка, хай живе новий Капітан Америка!

buckycaptainamerica-153059-1280x0

Вже давно фанати говорять про те, що Бакі Барнс, він же Зимовий Солдат, стане новим Капітаном Америкою в кіновсесвіті MARVEL. В основному ці розмови відбувались через те, що такі події мали місце в коміксах. Хоча на це я б не опирався надто сильно, адже Стів передава свій щит і Соколові, котрий до речі зараз і займає місце Капітана Америки в коміксах. А окрім нього амплуа захисника свободи Капітана Америки носив навіть Каратель, Френк Касл. Але ось, я знайшов трішки достовірніше підтвердження такої гіпотези. І все це на фоні пошуків смертей у Війні Нескінченності.

Справа у тому, на скільки фільмів підписані контракти поточних акторів. Власне, контракт Кріса Еванса, котрий зараз виконує роль Стіва Роджерса, підписаний всього на шість фільмів. Камео не рахуються. Тож тепер рахуємо: «Капітан Америка: Перший Месник», «Капітан Америка: Зимовий Солдат», «Капітан Америка: Громадянська Війна», «Месники» та «Месники: Ера Альтрона» (я використовую оригінальні назви, а не наш переклад із російської, що маразматично) – всього разом п’ять фільмів! Залишається лише Війна Нескінченності!

Читайте також: [url=https://olivec.info/novini-komiks-industrii/spoileri-filmu-mesniki-viina-neskinchennosti.html]Спойлери фільму “Месники: Війна Нескінченності”[/url].

Враховуючи, що Кірса помітили на зйомках вже четвертих месників, а контракт він не пере підписував, думаю розмови про зйомки флеш-беку – слова не пусті.

А тепер поглянемо на виконавця ролі Зимового Солдата – Себастіана Штейна. Актор Себастіан Штейн підписав контракт із MARVEL аж на ДЕВ’ЯТЬ фільмів. Це куди більше фільмів, ніж передбачені за контактом для Кріса Еванса, а з’явився він у меншій кількості. Рахуємо? «Капітан Америка: Зимовий Солдат», «Капітан Америка: Громадянська Війна» – ось і все! Залишилось скільки? Сім фільмів, наступний із котрих «Месники: Віна Нескінченності». А тоді в хлопаки залишиться ще шість фільмів, і я дуже сумніваюсь, що вони носитимуть назву «Зимовий Солдат».

Чому не Сокіл? Ну, по перше, кіностудія явно ставиться до персонажа як до дуже малорівневого героя (що несправедливо). По друге, Ентоні МакКі підписав контракт, в котрому взагалі не вказана кількість фільмів. Тобто в нього немає ніяких реальних зобов’язань перед студією, котра може відмовитись від персонажа в будь який момент, або ж сам Ентоні може вирішити більше не зніматись, і ніхто не понесе фінансових втрат.

Такі от думки на цей рахунок. Якщо вам цікаво, найближчим часом опублікуємо дані поточних контрактів акторів MARVEL.

Схожі записи