Месники: Завершення — справжній кінець історії

avengers-endgame-returning-cast-members-spoilers

Останнім часом склалась така тенденція, що фільми Marvel просто не можуть бути поганими. Вони можуть бути невиразними та прохідними, але ніколи не поганими. Й іноді, зовсім рідко, студія видає щось справді гідне. Тож звичайно, всі чекали чогось неймовірного від фільму “Месники: Завершення” і я не збираюсь цього заперечувати: картина вийшла справді вражаючою. Публікація, котру ви зараз читаєте, не є рецензією, тут не буде марних спроб проаналізувати матеріал чи його створення. Це, швидше, рефлексія на тему вражень від фільму.

Тож, звичайно, фільм вийшов хорошим. Це гідне продовження “Війни Нескінченності” та чудове завершення історії. Не історії кіновсесвіту в цілому, а історії певних персонажів. Так, всі ви цього чекали, зараз янічого не спойлерю, бо всі ми знали, що для когось це справді буде завершення. Мені здається, назва фільму саме про це й говорить. Для кого четверті “Месники” стали завершенням — я поки промовчу, незважаючи на те, що ви вже нахапались спойлерів. Я просто хочу відмітити, що я не один раз спостерігав за завершенням історій певних персонажів, і ці фінальні забіги не часто були настільки вдалими. Адже чию б останню сторінку ви не перевернули своїм походом в кіно, ця сторінка буде просто фантастичною. Кожному вагомому елементу тут дали свій зірковий час, щось настільки неймовірне та круте, що в подальшому було б дуже важко переплюнути. Повірте, це варте вашої уваги. Для кожного тут відведена своя роль (ну, принаймні із основних персонажів).

Ті ж, хто свою історію не завершує, отримали новий розвиток. Часто, це буде щось справді неочікуване та оригінальне. Хтось просто ще раз показав свою неймовірну комп’ютерну харизму (сподіваюсь, ви зрозумієте, про що я) та прикував до себе максимум уваги.

Звичайно, тут були сюжетні діри, але ви їх просто не помітите в процесі. Втім, якщо ви ще не сходили на фільм, раджу вам попередньо згадати “Марту” і замислитись, чи спраді фільм псують саме такі моменти. Це я не реабілітую БпС, якщо щось, просто до слова, бо там є своя “Марта”. Ну і дозволю собі трохи критики в сторону тієї ж Капітана Марвел, котра й сюди, на мою думку, була вплетена просто “аби було”. Не чекайте, що ця панянка хоч якось стане повноцінним членом команди. А от всі інші — знайшли своє місце, зайняли свою нішу у сюжеті та засяяли із новою силою.

Ось так от коротко. Це справжнє “Завершення“, хоча й в трохи незвичному розумінні. Фільм справді хороший, але чого було іще чекати? Сходіть та переконайтесь самі.

Схожі записи