Трейлер нового сезону серіалу Готем

hr_gotham_20

Комік-Кон потішив нас такою кількістю трейлерів, що за всім і не встигаєш! А було ж ще й багато анонсів, панелей із акторами… Проте працює по мірі можливостей! В Сан-Дієго (де й відбувся Комік-Кон 2017) показали трейлер четвертого сезону серіалу Готем.

Серіал Готем розповідає про комісара Джеймса Гордона, молодого Брюса Уейна, котрому судилось стати Бетменом, та найвідоміших злочинців вигаданого міста DC Comics.

Головні ролі зіграли Бенджамін МакКензі (Джеймс Гордон), Донал Лог (Харві Буллок) та Девід Мазоуз (Брюс Уейн). Також акторський склад своєю чудовою грою доповнили Робін Лорд Тейлор (Освальд Коблпотт, Пінгвін) та Коррі Майкл Смітт (Едвард Нігма, Ріддлер).

Серіал, я особисто, дуже люблю і з радістю спостерігаю за тим, як нетривіально нам показують сюжетні повороти. Найцікавішими для мене є історії лиходіїв Готему. Історії Рідлера та Пінгвіна – ось за що, напевне, я полюбив серіал найбільше. А ще, до речі, на мою думку, нам показали в серіалі чудового Джокера у виконанні Камерона Монахена.

Схожі записи