Перші промо-матеріали нового серіалу про “Черепашок Ніндзя”

rise-of-teenage-mutant-ninja-turtles-logo

Як ми писали раніше, Nickelodeon готують новий мультсеріал про Черепашок Ніндзя, котрий носитиме назву “Rice of the Teenage Mutant Ninja Turtles“. Зараз же ми отримуємо перші промо улюблених героїв. А також отримуємо трохи інформації про концепцію персонажів, котрі, безумовно, перетерплять низку змін.

Нижче, одразу під цим абзацом, ви можете переглянути концепти знайомих персонажів. Безумовно, промо показують як виглядатиме графіка серіалу. Логотип ви можете побачити вище.

sbzy5fo
p3ls78z
8a9ekwe
lrzxcwx
usjm3dj

Також нам продемонстрували й вигляд нової Ейпріл:

scsqnyu

Судячи із концептів, “Черепашки Ніндзя” підуть шляхом “Підлітків Титанів” і будуть більше орієнтуватись на дитячу аудиторію.В серіалі нам обіцяють багато жартів та веселощів (якого ґатунку будуть жарти та веселощі не уточняють). Разом команда виглядатиме наступним чином:

vnjwa2n

Зміни перетерпить не лише зовнішній вигляд персонажів, але й їхні характери, та й сама концепція команди. Відтак, мивже знаємо, що у цій версії “Черепашок” лідером команди стане Рафаель, а не Леонардо, як це було традиційно раніше. Можливо причиною цього стало те, що Рафаель став найпопулярнішим членом команди. Зокрема цьому посприяли більш агресивні та брутальні (у порівнянні із іншими черепашками) образи Рафаеля в адаптаціях останніх десяти років.

А тепер ще трішки “веселощів”. Стало відомо також, що “нові” Черепашки Ніндзя можуть бути вегетаріанцями. Такий крок було зроблено, аби подати сучасним дітям позитивний приклад. Запит був поданий організацією PETA. Голова організації, Ліза Лендж, прокоментувала:

Сучасні діти пізнають вегетаріанську їжу, чому сучасні Черепашки-ніндзя не можуть? Вегетаріанська піца популярна, вона корисніша і куди добріше ставиться до тварин, ніж класична сирна піца. PETA вважає, що таке Черепашки-ніндзя точно повинні підтримати.

Чесно кажучи, я не знав, що піца може “добріше” до когось ставитись… Думав що піца – це… Кхм-кхм… Піца.

Схожі записи