Офіційний трейлер восьмого сезону Ходячих Мерців

twd-image

Серіал «І Мертві Підуть», як його перекладають в Україні (оригінальна назва «The Walking Dead», а тобто все ж Ходячі Мерці) одразу набув неймовірної популярності. Серіал створений Френком Дарабонтом за одноіменним коміксом, створеним Робертом Кіркманом, Тоні Муром та Чарлі Адлердом, був тепло прийнятий критиками і бив усі рекорди телевізійних рейтингів. Минулого року нам представили найбільш провальний сезон, зі всіх семи. Сьомий сезон критикували і за млявість, економію грошей, не ефектність та й за багато чого іншого. І це не зважаючи на те, що перший епізод став найвдалішим зі всіх!

Проте сьомий сезон серіалу Ходячі Мерці поступово підвів нас до події, котра іменувалась в коміксах як «Загальна Війна», і саме цей сюжет був одним із найепічніших в коміксах Кіркмана.

Багато фанів епопеї про зомбі переживали за те, що серіал продовжить «тягнути кота за хвоста», розтягуватиме нудні події на багато епізодів та скорочуватиме цікаві. Проте, навіть при падінні рейтингів, Ходячі Мерці залишаються все ще найуспішнішим серіалом на сьогоднішньому американському телебаченні. Навіть рейтинги надзвичайно популярного серіалу «Гра Престолів» досі не можуть зрівнятись із найвідомішим серіалом про зомбі.

Чи вийде серіал таким же цікавим, як попередні сезони – зможемо об’єктивно судити вже 22-го жовтня. Тоді і стартує перший епізод восьмого сезону. А поки, аби оцінити, як все виглядає, можна поглянути на трейлер восьмого сезону серіалу «Ходячі Мерці», котрий нам люб’язно представили на Комік-Коні 2017.

Взагалі на Комік-Коні цього річ (в принципі, як і кожного року) нам представили так багато цікавинок та новин, що просто не встигаєш все висвітлювати! До речі, прибули на Комік-Кон і актори «Ходячих Мерців», і актори серіалу спін-офу «Бійтесь Ходячих Мерців».

Ролі в серіалі й надалі виконуватимуть Ендрю Лінкольн, Норман Рідус, Чендлер Ріґґс, та інші. Зокрема Гаррі Пейтон в ролі Ізекіля. а також Джефрі Дін Морган, про котрого взагалі окрема розмова. Адже актор грав батька Брюса Уейна у фільмі “Бетмен проти Супермена” від DC та Комедіанта у фільмі “Хранителі” від VERTIGO. Такий от, Джефрі, любитель грати в екранізаціях коміксів.

Схожі записи