Новий трейлер фільму Ліга Справедливості показали на Комік-Коні

liga_spravedlyvosti

Нарешті! На цьогорічному Комік-Коні у Сан-Дієго відбулась прем’єра ексклюзивного снек-піку Ліги Справедливості!

Що цікаво, ролик ексклюзивного трейлеру стриває цілих чотири хвилини. На відміну від попереднього трейлеру, цей снек-пік надає нам куди більше інформації і щодо сюжету майбутнього фільму (нагадаю, фільм Ліга Справедливості виходить на широкі екрани вже цієї осені), і щодо вигляду багатьох персонажів, та навіть щодо гумору.

Наприклад (для тих хто не знає англійської) в одному із моментів снек-піку Флеш говорить: «Хлопці, ви замислили битву. Але я ніколи не бився, я просто штовхаю якихось людей і тікаю!».

Показали нам також, хоч і частково, вигляд головного антагоніста фільму – СтепенВульфа. Кожен із героїв матиме своє, чітке місце у фільмі. Флеш, очевидно, відповідатиме за більшість гумору. Що, до речі, дуже приємно, адже саме цю роль він виконує в коміксах (якщо говорити про стосунки між героями).

Коротше кажучи, трейлер (це більш звичне українським глядачам слово) фільму Ліга Справедливості, представлений на Комік-Коні 2017 у Сан Дієго повен відсилок, пасхалок, сюжетних спойлерів (але не більше, ніж потрібно) та багатьма іншими солодощами для фанатів коміксів DC. Сам Снек-Пік із Комік-Кону ви можете подивитись просто над цим абзацом.

Ну, і як бонус, фільм Ліга Справедливості також отримав новий постер (можете побачити його вище). Творці натякнули, що хотіли створити щось близьке оригінальній Лізі Справедливості у коміксах.

Схожі записи