Marvel анонсували новий комікс: Вартових замінять Асгардійці

ngryum8

Кілька днів тому Marvel анонсували нічогеньку таку новину про те, що Вартові Галактики відправляться на заслужений відпочинок, аби поступитись місцем новій флагманській команді у космосі – «Asgardians of the Galaxy». Поки що нам не повідомляють причин, чому саме Вартові покинуть варту, тож спойлер навіть більше інтриги нагнітає. Все це, вочевидь, частина «коміксової космоопери» Infinity Wars.

Так чи інакше, тепер в нас будуть «Asgardians of the Galaxy» в склад котрих, судячи з усього, увійдуть: Торґ – аналог Тора, тільки жаба; Анжела – сестра Тора, якщо враховувати її останню інтерпритацію; Валькірія; Скердж Кат – котрий до речі недавно повернувся з Хеля; Тандерстрайк – Кевін Мастерсон, син оригінального Тандерстрайка, котрий перейняв сили разом із булавою; ну і Руйнівник, звичайно.

Малюватиме комікс Матео Лоллі. Сценаристом виступить – увага – Каллен Банн. Взагалі, тут я маю перерахувати заслуги Каллена, але зробити це буде не просто, бо цей письменник що тільки не писав для Marvel. «Дедпул вбиває всесвіт Marvel», «Дедпул вбиває Дедпула», «Страх у Плоті», «Ultimate Wolverine», «Веном», «Карнаж: Мінімум Різанини», цей список можна продовжувати дуже довго (одного Дедпула там подавитись можна), і це навіть не зачіпаючи DC та інші компанії. Тож сама участь Каллена Банна змушує чекати на майбутню комікс-серію із нетерпінням.

До речі, про очікування: на прилавках США перший випуск з’явиться вже у вересні.

Схожі записи