Фільм “Bright” від Netflix отримає сиквел

Це офіційно! Netflix офіційно надав зелене світло сиквелу фільму Bright від режисера “Загону Самогубців” Девіда Ейра.

Netflix рекламував фільм «Bright» (Яскравий, надалі так його й називатиму, адже офіційного українського перекладу ще немає), як перший високобюджетний блокбастер в вітальні. Джерела в Bloomberg підтвердили, що Уілл Сміт вирішив повторити свою роль в сиквелі. Актор бачить, що Netflix намагається прокласти новий маршрут для себе як студії, та представляти фільми споживачеві в 2018 році.

Фільм «Яскравий» був випущений минулого місяця. Він отримав критичний і прийом аудиторії з таких порталів, як Forbes, котрі стверджують, що фільм «не виправдав очікувань». Деякі користувачі навіть казали, що це був один з «найгірших фільмів 2017 року». Шанувальники, однак, прийняли фільм тепліше. Режисером стрічки виступив Девід Ейр, котрий раніше зняв для нас «Загін Самогубців». Незалежно від прийому, фільм зумів успішно досягти 11 мільйонів переглядів всього за три дні, що стало хорошим знаком для фільму з повідомленим бюджетом в 90 мільйонів доларів. Згідно з даними Nielsen, якщо б фільм був випущений в кінотеатрах, а квитки продавалися за середньою ціною в країні розміром 9 доларів США, то фільм зібрав би близько 100 мільйонів доларів за перший уікенд. Для порівняння «Ліга Справедливості», котра вартувала понад в три рази більше за фільм «Яскравий» зібрала в перший уікенд (три дні) 96 мільйонів доларів.

Це була виразно солодка музика для вух керівників Netflix, які вирішили дати зелене світло в концепції, яка безумовно вигідна, незважаючи на те, що вони іноді не згодні з даними Nielsen щодо своїх інших проектів, таких як Stranger Things 2.

[p][/p]

Фільм також, можливо, отримає додатковий позитивний імпульс, оскільки він буде показаний в обмеженій кількості кінотеатрів в Сполучених Штатах і Великобританії. Незважаючи на те, що це все ще ускладнює визначення того, які фінансові збори фільм «Яскравий» дійсно матиме в прокаті, так як більшості глядачів просто потрібно підписатися на Netflix, щоб подивитися фільм. Саме тому, що фільм отримає лише обмежений випуск – це не найкращий спосіб оцінити повну роботу стрічки в касових зборах.

«Те, що ви можете подивитись в своїй вітальні, тепер таке ж хороше та якісне, як те, що ви можете отримати в кінотеатрі. – сказав старший менеджер по продуктах Netflix Річард Сміт. – Це дійсно вражаючий досвід».

«Яскравий» і майбутній сиквел Netflix дійсно кидають виклик традиційним нормам голлівудського кіновиробництва, оскільки він підриває керівників і їх здатність говорити про розвиток фільму. Це означає, що Netflix просто обслуговує виробничий дім, який забезпечує бюджет, а режисери і письменники йдуть на роботу зі створення контенту. Це, безумовно, радикальна ідея в епоху, коли втручання студії, на жаль, є нормою, заснованої на повідомлених закулісних проблемах з Warner Bros Pictures щодо фільму «Ліга Справедливості» та проблемах із фільмом «Фантастична Четвірка» студії 20th Century Fox у 2015-му. Так чи інакше, втручання студії у виробництво остаточно “зарубало” ці фільми на стадії виробництва.

Власне, тепер можливим стає новий спосіб подачі стрічок аудиторії. Ранішу були кінотеатри, DVD та ТБ, і ці форми дуже відрізнялись за максимальним бюджетом. Якщо фільми, котрі показувались в кінотеатрах могли сягати бюджету й 300 мільйонів, то фільми на DVD ніколи не перевищували 35 мільйонів доларів (зазвичай від 1.5 мільйона до 30 в рідкісних випадках. Плюс виключення малобююджетні авторські фільми). На телебаченні взагалі є серйозні обмеження в бюджеті, тож фільми зазвичай дуже дешеві. Зараз же нам представили платформу, в котрій глядач може отримати фільм одразу на свій екран, за невисоку цііну, і при цьому бюджет фільму може бути справді рівня блокбастера. Та й фільм такого ж рівня! Це дуже вражає.

Від автора: мені особисто фільм дуже сподобався. Хороший гумор, подача і оригінальність зробили свою справу.

Схожі записи