“Дуже Дивні Справи” почнуться в коміксах

strangerthingscov2

Анонсовано випуск міні-серії коміксів “Stranger Things“, за мотивами одноіменного ссеріалу від Netflix. Випускатиме комікс видавництво “Dark Horse“, найбільш відоме за своїми культовими коміксами “Маска” та “Хеллбой“, котрі в результаті отримали сольні фільми. Окрім оригінальних історій, компанія також славиться своїми комікс-адаптаціями популярних серіалів та фільмів, таких як “Ксена: Принцеса-Воїн“, “Чужий проти Хижака“, “Зоряні Війни“, “Суперсімейка“. На своєму офіційному сайті Dark Horse опублікували кілька варіативних обкладинок – одна на початку нашої публікації, одна одразу під цим абзацом:

strangerthingscov3

Згідно офіційної інформації, серія складатиметься із 4-х випусків та поверне читача до подій першого сезону серіалу, втім розповість про події, котрих там показано не було. А тобто розкриє те, що відбувалось за кадром. Більше можете зрозуміти з перших двох сторінок, опублікованих на тому ж офіційному сайті видавництва:

strangerthingspage1
strangerthingspage2

Згідно слів Майка Річардса (президент Dark Horse) головним героєм коміксу стане Уілл Маєрс. В основу сюжету ляже те, як він потрапив у вимір “розкладання та розрухи” (його слова, не мої), а також розповість, як він виживав завдяки влісній винахідливості. Історія обіцяє бути захопливою та страшнуватою.

Сценарій коміксу напише Джоді Хаузер. Художниками виступатимуть Стефані Мартіно (олівець), Кейт Шампань (туш), Лорен Ейф (колір). Останні двоє працювали над коміксами про Супербоя та Зелену Стрілу. Обкладинки вище намальовані Алексі Бріколт (Нові Месники) а також варіативна обкладинка від ще трьох авторів (ми опублікували один варіант, тому всіх авторів перераховувати немає сенсу).

Схожі записи