Кевін Файгі розповів про епічність фільму "Вічні"

27 лютого 2019
guardians-of-the-galaxy-cast-and-the-eternals.jpg (1.15 Kb)

Після виходу «Месників: Завершення» кіновсесвіт Marvel поповниться кількома новими франшизами, в тому числі блокбастером «Вічні» про предків Таноса. У бесіді з Collider Кевін Файгі розкрив деякі подробиці проекту і розповів про його масштабність.

Цитата:
«Нам цікаво розповідати не тільки про повернення вже улюблених персонажів, але і представляти тих, про кого більша частина світу ніколи не чула. Так було зі Вартовими Галактики, і так було з Месниками до появи фільму "Месники". У випадку з "Вічними" ми збираємося відразу познайомити глядачів з готовою командою, а не поступово підводити все до кросоверу як за часів перших "Месників"», - каже продюсер.

Основою для «Вічних» послужить однойменна серія коміксів за авторством легендарного Джека Кербі. Кевін Файгі обіцяє зберегти епічний розмах першоджерела:

Цитата:
«Джек Кірбі створив неосяжну і приголомшливу епопею, яка охоплює десятки тисяч років, і раніше ми ніколи не робили нічого подібного. Саме тому "Вічні" виглядають для нас такими привабливими. Це буде унікальний і ні на що не схожий фільм, як і всі наші проекти після "Месників: Завершення" і "Людини-павука: Далеко від дому"».

Вперше Вічні, могутня раса суперлюдей, постали в коміксах Marvel в 1976 році. П'ять мільйонів років тому Землю відвідали інопланетні істоти Целестіали, які провели ряд генетичних експериментів на “протолюдстві”, в результаті створивши дві діаметрально протилежні раси: довгоживучих Вічних і генетично нестійких жахливо гротескних Девіантів.

Згідно із задумом Целестіалів, перші повинні були захищати Землю, оскільки другі жадали її знищити, що призвело до безперервної ворожнечі між цими вищими расами. Також Вічні і Девіанти стежили за розвитком людства протягом всієї його історії, паралельно беручи участь в космічних політичних інтригах. Примітно, що до третього покоління Вічних відноситься відомий Танос, головний лиходій фільму «Месники: Війна Нескінченності».

Імена учасників акторського складу поки що тримаються в таємниці. Написання сценарію студія довірила Меттью і Райану Фірпо, а режисерське крісло займе Хлоя Чжао.

Старт зйомок «Вічних» запланований на серпень. Прем'єра ж, імовірно, відбудеться 6 листопада 2020 го - цю дату Disney раніше «забронювали» для одного з проектів кіновсесвіту Marvel.

Автор: Сергій Мельник
Цікаве відео на нашому каналі: