Кевін Файгі розповів про епічність фільму “Вічні”

guardians-of-the-galaxy-cast-and-the-eternals

Після виходу «Месників: Завершення» кіновсесвіт Marvel поповниться кількома новими франшизами, в тому числі блокбастером «Вічні» про предків Таноса. У бесіді з Collider Кевін Файгі розкрив деякі подробиці проекту і розповів про його масштабність.

Основою для «Вічних» послужить однойменна серія коміксів за авторством легендарного Джека Кербі. Кевін Файгі обіцяє зберегти епічний розмах першоджерела:

Вперше Вічні, могутня раса суперлюдей, постали в коміксах Marvel в 1976 році. П’ять мільйонів років тому Землю відвідали інопланетні істоти Целестіали, які провели ряд генетичних експериментів на “протолюдстві”, в результаті створивши дві діаметрально протилежні раси: довгоживучих Вічних і генетично нестійких жахливо гротескних Девіантів.

Згідно із задумом Целестіалів, перші повинні були захищати Землю, оскільки другі жадали її знищити, що призвело до безперервної ворожнечі між цими вищими расами. Також Вічні і Девіанти стежили за розвитком людства протягом всієї його історії, паралельно беручи участь в космічних політичних інтригах. Примітно, що до третього покоління Вічних відноситься відомий Танос, головний лиходій фільму «Месники: Війна Нескінченності».

Імена учасників акторського складу поки що тримаються в таємниці. Написання сценарію студія довірила Меттью і Райану Фірпо, а режисерське крісло займе Хлоя Чжао.

Старт зйомок «Вічних» запланований на серпень. Прем’єра ж, імовірно, відбудеться 6 листопада 2020 го – цю дату Disney раніше «забронювали» для одного з проектів кіновсесвіту Marvel.

Схожі записи