Кріс Пратт розповів про стан третіх “Вартових Галактики”

guardians-of-the-galaxy-vol_-3-rocket-and-star-lord

Після скандального звільнення Джеймса Ганна з постe режисера «Вартових галактики 3» Marvel не поспішали шукати йому заміну і призупинили роботу над проектом. Однак в новому інтерв’ю Variety Кріс Пратт запевнив фанатів, що кінокомікс все-таки побачить світ.

«Я обіцяю, що треті “Вартові”обов’язково вийдуть. Я не знаю, яким саме вийде цей фільм, але не сумніваюся, що всі причетні до проекту хочуть дати фанатам саме те, чого вони хочуть, і осмислено завершити трилогію», – каже актор.

Нагадаю, що Disney і Marvel розірвали контракт з Ганном після скандальних твітів режисера, котрі спливли через десятиліття після їхньої публікації. Учасники акторського складу франшизи заступилися за Джеймса, але рішення про його звільнення залишилося в силі. Потім студія заморозила виробництво «Вартових галактики 3», відклавши проект на невизначений термін (офіційна дата релізу досі не була оголошена).

Ганн завершив сценарій фільму ще до скандалу, і, як повідомляв брат постановника Шон Ганн, Marvel мають намір використовувати його напрацювання. Серед можливих претендентів на посаду режисера інсайдери називають Тревіса Найта, який зняв «Бамблбі» і «Кубо», але офіційно ця інформація поки не підтверджується.

Схожі записи