«Темний Фенікс» почне нову епоху «Людей Ікс»

x-men-dark-phoenix-concept-trailer

Незважаючи на нещодавнє злиття студії 20th Century FOX з компанією Disney, автори «Людей Ікс» продовжують будувати плани щодо майбутньої франшизи. Відтак режисер «Темного Фенікса» Саймон Кінберг заявив, що його картина покладе початок нової епохи серії.

«Я сприймаю фільм “Темний Фенікс” як новий розділ, що відведе франшизу зовсім в іншому напрямку в плані тональності», – каже Кінберг. – «Через 20 років від початку франшизи я відчув, що настав час по-справжньому змінити візуальний ряд, тон, атмосферу цих фільмів. Тепер я, або будь-який інший режисер, зможе, навіть зобов’язаний, зробити наступну частину зовсім іншою».

Події сюжету «Темного Фенікса» розгорнеться майже через 10 років після фільму «Люди Ікс: Апокаліпсис» – в 1992 році. Містік (Дженніфер Лоуренс), Звір (Ніколас Холт), Шторм (Олександра Шіпп), Нічний Змій (Коді Сміт-МакФі) та Ртуть (Еван Пітерс) приміряють незвичну для себе роль національних героїв.

Тим часом амбіції їх лідера, Чарльза Ксав’є (Джеймс МакЕвой), ростуть з небувалою швидкістю – професор навіть потрапив на обкладинку журналу Time. Тому він відправляє своїх учнів-мутантів на все більш небезпечні і екстремальні місії. Під час однієї з них Іксмени виявляються в космосі, де в результаті сплеску сонячної енергії в Джин Грей (Софі Тернер) пробуджується зловісна сила – Фенікс.

У каст також входять Майкл Фассбендер (Магнето), Джессіка Честейн, Тай Шерідан (Циклоп), Деніел Кадмор (Колос) і Скотт Шепард (доктор Джон Грей). Композитором виступить Ханс Зіммер.

На українських екранах «Темний Фенікс» з’явиться у червні 2019 року.

Схожі записи