«Темний Фенікс» почне нову епоху «Людей Ікс»

13 грудня 2018
x-men-dark-phoenix-concept-trailer.jpg (115.51 Kb)

Незважаючи на нещодавнє злиття студії 20th Century FOX з компанією Disney, автори «Людей Ікс» продовжують будувати плани щодо майбутньої франшизи. Відтак режисер «Темного Фенікса» Саймон Кінберг заявив, що його картина покладе початок нової епохи серії.

Цитата:

«Я сприймаю фільм "Темний Фенікс" як новий розділ, що відведе франшизу зовсім в іншому напрямку в плані тональності», - каже Кінберг. - «Через 20 років від початку франшизи я відчув, що настав час по-справжньому змінити візуальний ряд, тон, атмосферу цих фільмів. Тепер я, або будь-який інший режисер, зможе, навіть зобов'язаний, зробити наступну частину зовсім іншою».

Події сюжету «Темного Фенікса» розгорнеться майже через 10 років після фільму «Люди Ікс: Апокаліпсис» - в 1992 році. Містік (Дженніфер Лоуренс), Звір (Ніколас Холт), Шторм (Олександра Шіпп), Нічний Змій (Коді Сміт-МакФі) та Ртуть (Еван Пітерс) приміряють незвичну для себе роль національних героїв.

Тим часом амбіції їх лідера, Чарльза Ксав'є (Джеймс МакЕвой), ростуть з небувалою швидкістю - професор навіть потрапив на обкладинку журналу Time. Тому він відправляє своїх учнів-мутантів на все більш небезпечні і екстремальні місії. Під час однієї з них Іксмени виявляються в космосі, де в результаті сплеску сонячної енергії в Джин Грей (Софі Тернер) пробуджується зловісна сила - Фенікс.

У каст також входять Майкл Фассбендер (Магнето), Джессіка Честейн, Тай Шерідан (Циклоп), Деніел Кадмор (Колос) і Скотт Шепард (доктор Джон Грей). Композитором виступить Ханс Зіммер.

На українських екранах «Темний Фенікс» з’явиться у червні 2019 року.

Автор: Сергій Мельник
Цікаве відео на нашому каналі: