Кевін Файгі розповів про останню зустріч із Стеном Лі

stan_and_kevin

Керівник Marvel Studios, Кевін Файгі, поділився своїми спогадами про останню зустріч з культовим сценаристом і письменником Стеном Лі, який пішов з життя 12 листопада.

«Ми були у нього вдома, обговорювали майбутні проекти. Як завжди, дивилися в майбутнє. Чи знав він, що його час закінчується? Гадки не маю. Він був трохи більш замисленим, ніж під час наших попередніх зустрічей, дуже багато говорив про минуле, навіть більше, ніж будь-коли. Тому, можливо, на якомусь рівні він все відчував », – згадує продюсер.

За словами Файгі, їх остання розмова з легендою коміксів Marvel була присвячена камео Стена Лі, які стали його візитною карткою:

«Перше, що він мені сказав тоді, це: “Я знаю, ти хочеш дати мені велику роль в наступному фільмі, але я, все-таки, буду дотримуватися своїх камео. Краще прибережи зоряні ролі для інших акторів. Вже вибач”».

«Він завжди з’являвся на знімальних майданчиках, незважаючи ні на що», – продовжує Файгі. «І він завжди намагався дістати для себе побільше реплік. Постійно жартував про розширення своїх ролей (а, може, і не зовсім жартував), хоча прекрасно розумів, чому ми не можемо цього зробити. Не дай бог він почав би затьмарювати собою головного героя! Адже такого персонажеві, як Стен Лі, це цілком під силу» .

Незабаром після виходу «Вартових галактики 2» Файгі підтвердив фанатську теорію, згідно з якою Лі грає одного і того ж персонажа в усіх фільмах кіновсесвіту Marvel. Відомо, що Стен встиг знятися в декількох камео для майбутніх картин студії – ймовірно, «Капітана Марвел» і «Месники 4».

Схожі записи