Ендрю Лінкольн повертається до ролі Ріка Граймса в кінотрилогії

da0228bc-2be3-4be4-902c-73f7bd23d640-1

Нещодавно офіційно завершилась історія Ріка Граймса в серіалі «Ходячі Мерці». Чутки про його смерть ходили вже давно, аж поки ми не отримали майже офіційну заяву. Тепер же це сталось. Втім AMC змогли здивувати аудиторію заявивши, що вони готують повнометражні стрічки у всесвіті «Ходячи Мерців». Більше того, для «старту» вони вже готують повноцінну кінотрилогію присвячену головному героєві останніх восьми сезонів.

Hollywood Reporter (джерело котрому можна довіряти) повідомляє, що Ендрю вже підписав новий контракт із телеканалом AMC на три фільми. Це із того розряду новин, де у нього завершувався контракт із AMC на зйомки у серіалі і актор не збирався його продовжувати. Можливо, про подібні плани канал повідомив актора раніше, тож плани першої та другої сторони повністю сходились, от тільки нас вирішили повідомити вже опісля смерті героя в серіалі. Чи буде це спін-офф серіалу невідомо. Можливо це буде самостійна, окрема та нова історія. Так чи інакше, на цей рахунок офіційних заяв не було, але варто розраховувати все ж на розширення всесвіту.

Якщо все вдасться – можливо це стане новим трендом для серіалів зі своїми всесвітами. У будь якому випадку зйомки першого фільму заплановані на 2019 рік.

Схожі записи