Джеймс Ганн зніме «Загін Самогубців 2» а Дейв Батіста зіграє Бейна?

james_gunn_suicide_squad_getty_ringer_0

Зазвичай, коли з’являються подібні новини, чіпати їх не варто, адже все завжди на рівні чуток і фанати самі чудово їх поширюють. Але зараз ситуація набирає більш… Офіційного характеру. Звичайно, це все ще чутки і вірити їм в повній мірі не варто. Ніяких офіційних заяв, підтверджень чи спростувань не було. Втім, маємо що маємо, як говорив класик.

Для початку, кілька видань написали про можливість того, що Джеймс Ганн, режисер та сценарист обох частин «Вартових Галактики», почав вести переговори із Warner Bros. І, якщо немає ніяких причин не довіряти джерелам щодо самих зустрічей, то з іншої сторони вони повідомляли, що перемовини ведуться із питання сиквелу «Загону Самогубців». Природно, що після карколомного успіху «Вартових» та звільнення Ганна із Disney, великі студії вже почали підбиратись до режисера, враховуючи, що той аж ніяк не втратив любові фанатів.

Справа ще в тому, що не так давно з’явилась новина про те, що сценарій Гевіна О’конора не сподобався студії, адже той надто схожий на скрипт «Хижих Пташок» (якщо дозволите мені такий вільний переклад). Тож вірогідно, написання нового сценарію віддадуть майбутньому режисеру… А тепер до головного.

. . .

. . .

Девід Ейр, «хрещений батько» кіновсесвіту DC, публічно одобрив вибір Ганна на посаду режисера другого «Загону Самогубців». У своєму твіттері він написав, що вважає вибір Джеймса ідеальним для студії і додав, що це саме та людина, котра підходить для даної справи. В решті-решт, багато хто вважає «Загін Самогубців» поганою спробою повторити успіх «Вартових Галактики» у всесвіті DC.

Незадовго після відповіді Ейра виліз із печери й Дейв Батіста. Він відповів на новину дуже коротко, але багатозначно.

Враховуючи, як Дейв відреагував на звільнення Ганна, повністю можливо, що він, мов вірний собака, побіжить за Джеймсом у будь яку його майбутню картину. Тож зараз фанатів у різних соц.-мережах цікавить одне питання… А роль Бейна ще вільна?

dpjtq5txcai9xcv

Схожі записи