Фільм “Вартові Галактики: Частина 3” знімуть за сценарієм Джеймса Ганна?

the-guardians-crew-might-look-pretty-different-in-vol-3

Ще до свого звільнення з посади режисера третіх «Вартових Галактики» Джеймс Ганн встиг завершити роботу над сценарієм блокбастеру. За словами брата постановника, Шона Ганна, Disney, як і раніше, збираються використовувати скрипт Джеймса при створенні фільму.

«Не знаю, що саме зараз відбувається з проектом, але Disney точно хочуть зняти це кіно. І вони планують використовувати той сценарій, що написав мій брат. Очевидно, що це була дуже невдала ситуація для всіх. Перш за все для брата, звичайно. Але я теж витратив десь півроку на розробку третьої частини, і тепер все під питанням», – розповів Шон.

Нагадаємо, що Disney і Marvel розірвали контракт з Ганном після скандальних твітів режисера із жартами розряду “чорний гумор”, що були розкопані майже десятиліття опісля їх публікації. Учасники акторського складу франшизи заступилися за Джеймса, але рішення про його звільнення залишилося в силі. Незабаром старт зйомок «Вартових Галактики 3» відклали на невизначений термін – до тих пір, поки не буде знайдений новий постановник.

Схожі записи