Зимовий Солдат отримає нову сольну комікс-серію

winter

На своєму офіційному сайті MARVEL опублікували анонс запуску нової сольної комікс-серії Бакі БарнсаЗимового Солдата. Письменник Кайл Хіггінс і художник Рід Реєс почали роботу над першим номером лімітованої серії з 5 випусків «Winter Soldier», в якій Бакі, незважаючи на наслідки, відправиться на допомогу всім тим, хто намагається викувати свою долю.

Перша обкладинка нижче:

khia5uy

Хіггінс каже, що писати про Бакі в його власній історії як про «незалежного персонажа, який відійшов від ролі помічника Капітана Америки» було досить непростим завданням. Однак, він бачить в Зимовому Солдаті приклад «золотого стандарту для того, якою має бути історія екс-сайдкіка».

«Він втратив себе, став зброєю в руках ворога, робив жахливі вчинки, про які згодом пошкодує – це передісторія, що дає персонажу об’ємний світ і вона належить тільки йому. Той факт, що він був помічником Капітана Америка – дає персонажеві певні знання, але не визначає його цілком і повністю».

Хіггінс також згадав культовий «комікс-забіг» Еда Брубейкера, в якому Бакі ступив на шлях виправлення, натякнувши, що це був своєрідний «каталізатор» для пригоди його пера.

«Попередня історія досліджувала емоційне падіння і перелом історії Бакі за часів, коли він був просто зброєю в чужих руках. Ця історія поступово направила його на шлях спокути. Він став Капітаном Америкою. Він провів деякий час в ГУЛАГу. Він помер, щоб врятувати світ. Він намагався виправити помилки часів Холодної Війни. Багато в чому Зимовий Солдат успішно спокутував свої гріхи. Який наступний логічний крок? Він збирається допомогти іншим зробити те ж саме. В якомусь сенсі – це спосіб Бакі сублімувати свою власну біль і направити її в корисне русло – допомогти людям знайти спокуту, якої він сам досяг».

Звичайно, такі рішення не приходять самі собою Вочевидь, після появи Зимового Солдата на широких екранах він отримав ще більше популярності і компанія вирішила, що настала пора запустити його у вільне плавання, як це сталось із Робінами Бетмена.

Рід Реєс додає:

«Працювати з таким персонажем, у якого є багата спадщина і яскраво виділена візуальна ідентичність – дуже хвилююче і радісно. Розвинути персонажа і побудувати навколо нього світ, унікальний для цього ж персонажа, поважаючи при цьому минуле – мрія будь-якого художника. Не можу дочекатися того моменту, коли ви побачите, що ми для вас приготували!».

Комікс «Winder Soldier #1» від Marvel надійде в продаж 5 грудня.

Схожі записи