“Веном” отримав підлітковий рейтинг PG-13

wallhaven-680968

Як повідомляє портал ComicBook, фільм «Веном» із Томом Харді в головній ролі все ж таки отримав «підлітковий» прокатний рейтинг PG-13. Таким чином студія Sony хоче залучити ширшу аудиторію до своєї франшизи, що тільки починає народжуватись. В наступних фільмах серії (в разі успіху «Венома», звичайно) може з’явитися не тільки Людина-Павук, а й деякі герої з кіновсесвіту Marvel. Також стало відомо, що тривалість картини становить 1 годину 52 хвилини.

. . .

Звичайно, Sony подають новину про зміну рейтингу дуже позитивно, але авторитетні «бокс-офіси» їхнього ентузіазму не розділяють. «Веномові» пророчили нижчі касові збори, ніж очікувала студія. Вірогідно, саме із цієї причини віковий рейтинг знизили. Однак фанати сприйняли «можливу новину» (коли офіційно ніяких рішень ще не було) не так «весело», як очікувалось. Через що прогнози щодо касових зборів фільму знизились ще більше.

Також зниження вікового рейтингу значить зміну монтажу, аби прибрати всі криваві сцени та «некрасиві слова», якщо такі були (а якщо не було, то звідки рейтинг 18+?). Як ви ставитесь до таких змін?

Українська прем’єра фільму «Веном» відбудеться вже 4 жовтня.

Схожі записи