Названо дату зйомок “Морбіуса” із Джаредом Лето

jared-leto-morbius

Поки до прем’єри «Венома» залишається трохи менше місяця, Sony запускають у виробництво фільм «Морбіус». Це друга стрічка з кіновсесвіту ворогів Людини-павука. Хоча, я не впевнений, що так і справді можна говорити, бо в тому кіновсесвіті поки тільки «Веном», та й він ще навіть не стартував у прокаті.

Згідно даних порталу Omega Underground, зйомки кінокоміксу з Джаредом Лето в головній ролі почнуться в Атланті вже в листопаді.

Майбутній фільм стане екшен-хоррором, який розповість історію вченого Майкла Морбіус (Джаред Лето), який випадково перетворює себе в живого вампіра при спробі відшукати ліки від рідкісного захворювання крові. Незважаючи на огиду до власної жаги людської крові, Морбіус все ж погоджується полювати на людей, але виключно на злочинців, яких він вважає негідними життя.

Режисерське крісло проекту займе Даніель Еспіноса («Життя», «Код доступу “Кейптаун”»). Сценарій фільму написали Берк Шарплесс і Метт Сазама, які раніше працювали над «Дракулою», «Останнім мисливцем на відьом» і «Загубленими в космосі».

Подробиці про дату релізу і інших учасників акторського складу фільму «Морбіус» тримаються в таємниці.

Схожі записи