Знайдено головну акторку для “Болотної Тварюки”

swamp-thing-crystal-reed-dc-universe-abby-arcane-1132326-1280x0

Зірка серіалу «Готем», Крістал Рід, підписала контракт на участь в майбутньому серіалі «Болотна тварюка» за мотивами коміксів DC. Акторка втілить образ головної героїні – доктора Еббі Аркейн. Еббі – дослідниця з центру контролю і профілактики захворювань.

Сюжет розповість про повернення Еббі в її рідне місто Хоума, розташоване десь в Луїзіані. Там дівчині належить розібратися в походженні смертоносного болотного вірусу. Під час роботи доктор Аркейн знайомиться з колегою Алеком Холландом, чиє життя несподівано переривається в результаті нещасного випадку. Але болото приховує в собі багато таємничого і незрозумілого, і незабаром Холланд повернеться до життя у вигляді «захисника рослинного світу».

Прем’єра шоу відбудеться на цифровому потоковому сервісі від DC Entertainment і Warner Bros. Television під назвою DC Universe. Там же у світ вийдуть серіал «Титани» з Брентоном Туейтсом в ролі Найтвінга, мультсеріал про Харлі Квінн в озвучці Марго Роббі і анімаційний проект «Юна Справедливість».

Раніше персонаж вже отримував яку-не-яку екранізацію. Втім, дуже вдалою її не назвеш. Та й навряд чи хтось її сьогодні згадає. В будь якому випадку, можете переглянути вище, якщо цікаво… Або просто хочеться підняти собі настрій.

Зйомки «Болотної тварюки» стартують цієї осені.

Схожі записи