Disney відмовилась повернути Джеймса Ганна в крісло режисера

gettyimages-688619504-920x584

Незважаючи на підтримку з боку фанатів та акторського складу «Вартових Галактики», Disney і Marvel мають твердий намір не відновлювати Джеймса Ганна на посаді режисера третього фільму франшизи.

Як повідомляють Variety, представники постановника (всередині Marvel Studios) просили дати йому другий шанс, в результаті чого відбулася зустріч Ганна з головою Disney Аланом Хорном (що першим прийняв рішення про звільнення режисера), який прямо повідомив, що студія залишиться при своєму рішенні та не поверне Ганнові роботу.

Кевін Файгі не зміг бути присутнім на зустрічі, оскільки був в іншому місті, але джерела запевняють, що він підтримує рішення Disney про звільнення Джеймса Ганна через сумнозвісні записи в твіттері десятирічної давності.

Після повернення Файгі Marvel і Disney приступлять до пошуку нового режисера для «Вартових Галактики 3». Сценарій картини, який Ганн встиг завершити ще до скандалу, швидше за все буде переписаний після призначення іншого постановника.

Старт зйомок блокбастера намічався на лютий 2019 року, але на даний момент невідомо, чи встигне студія знайти Ганну заміну до цього часу.

.

Нагадаю, що незважаючи на історію, ціла низка великих (і не дуже) студій зацікавлені можливістю найняти Джеймса Ганна як свого режисера. Один із представників верхівки Warner Bros (не названий, із зрозумілих причин) раніше говорив, що хотів би працювати із режисером. Що ж, цю новину можна розцінювати як крапку в історії звільнення Джеймса Ганна із Disney, втім, не як крапку в історії самого режисера. На даний момент фанати в соц.-мережах пророкують Джеймсові режисерське крісло фільму «Корпус Зелених Ліхтарів». На їхню думку, Ганн – єдина людина в світі, котра може перетворити ідею цього фільму в золоту жилу.

Схожі записи