Джеймс Ганн може повернутися в Disney

james-gunn-cine-elhype

Як стверджують джерела сайту Deadline, Marvel Studios веде переговори з Disney про можливе повернення Джеймса Ганна для подальшої роботи над третьою частиною серії фільмів «Вартові Галактики» в тій чи іншій формі.

. . . . . . .

Такий поворот подій обумовлений широкою підтримкою режисера серед користувачів мережі і фанатів франшизи, не кажучи вже про людей, безпосередньо зайнятих виробництвом фільму. Всі актори головних ролей висловили своє невдоволення звільненням режисера, за рішенням Disney припинити співпрацю з Ганном. Нагадаю, сталось це через записи в Twitter, зроблені Джеймсом ледь не десятиліття тому, ще до підписання контракту із Disney. Справа дійшла до того, що Дейв Батіста, який виконує роль Дракса, відмовився продовжувати роботу над фільмом, якщо сценарій, написаний Джеймсом, не буде використаний у виробництві. До всього іншого, звільнення режисера з такого масштабного проекту на даному етапі розробки призведе до помітних ускладнень в подальшій роботі над ним. Таким чином, вперше за довгий час, це може поставити під удар одну з найбільш прибуткових франшиз – Marvel Studios.

. . . .

А між тим, з-за мережі вже циркулюють чутки про готовність інших великих студій запропонувати роботу Ганнові, якщо переговори про його повернення не завершаться успіхом. Серед них головні конкуренти DisneyWarner Bros.

Схожі записи