Конкуренти MARVEL намагаються переманити до себе Джеймса Ганна

batman-v-superman-james-gunn-marvel-dc-fans-1042467-1280x0

The Hollywood Reporter, посилаючись на власні джерела, повідомляють, що Джеймс Ганн став справді ласим шматком на ринку кіноіндустрії. Насправді, подібного розвитку подій можна було очікувати, але поспішати з подібними заявами не варто було. Видання повідомляє, що своє бажання співпраці вже висловили Warner Bros та DC – прямий (і, можливо, тепер єдиний) конкурент Disney та Marvel. Також THR повідомляють, що на режисера також претендують неназвані «оскароносні продюсери».

Можливо, в режисерові зацікавлені й інші студії. Справа в тому, що більш мілкі студії ніж такі кіно-гіганти як Warner Bros не поспішають робити Джеймсові офіційних пропозицій, адже питання звільнення, насправді, остаточно не вирішене.

. . .

Згідно умов контракту, навіть якщо Джеймс Ганн не зніматиме фільм «Вартові Галактики: Частина 3», компанія Disney все одно буде змушена виплатити йому від 7-ми до 10-ти мільйонів доларів. 7 чи 10 – то вже питання до самого Ганна. І Disney нічого не можуть з цим зробити, адже Джеймс Ганн публікував свої твіти до підписання контракту між студією та режисером. Твіти були публічними, їхнє обговорення в 2012 теж, отже за «приховування інформації» їх видати теж не вдасться.

Згідно інформації тих же The Hollywood Reporter, студія Disney все ще може використати сценарій Ганна, написання котрого Джеймс завершив до звільнення. Більше того, виявляється, в самій компанії вже ходять розмови про шляхи повернення режисера. Достеменно не відомо, що спровокувалу появу таких розмов: 10 мільйонів за відсутність режисера чи зацікавленість в ньому конкурентів. Як би там не було, не варто очікувати, що ситуація вирішиться «найближчим часом». Якісь остаточні рішення та результати можна буде очікувати лише тоді, коли соц.-мережі та медія трохи охолонуть до цієї історії і ситуація трохи вляжеться.

. . .

Мені цікаво, якої ви думки: краще щоб Ганн перейшов до WB та зняв фільм за мотивами DC (наприклад, “Корпус Зелених Ліхтарів”?), чи щоб він повернувся до Disney, котрі його звільнили, та зняв третю частину «Вартових Галактики»? За можливісті, залишайте коментарі під публікацією у facebook на нашій офіційній сторінці.

Основне джерело: https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/james-gunn-demand-major-studio-movies-disney-firing-1133161

Схожі записи