Реліз фільму “Ковбой, Ніндзя, Вікінг” із Крісом Праттом відкладено

33f1ff05-b93f-4591-a824-86d13660f3b4

Universal Pictures скасували дату релізу кінокоміксу «Ковбой, ніндзя, вікінг» з Крісом Праттом в головній ролі, спочатку намічену на 27 червня 2019 року. Однак джерела Variety запевняють, що проект як і раніше знаходиться в активній розробці, і час виходу фільму оголосять відразу після того, як буде затверджена нова дата початку зйомок.

Згідно джерел, затримка відбулась через проблеми зі сценарієм, над котрим зараз працюють Ден Мазо та Раян Енгл. Студія не хоче влаштовувати перезйомок, тому намагається прибрати всі проблеми до початку зйомок. Тому самі зйомки вирішили перенести через проблеми в сценарії.

Сюжет заснований на однойменній серії коміксів від видавництва Image розповідає історію про спеціальний урядовий підрозділ, де готують незвичайних солдатів із роздвоєнням особистості. Їх називають Триплетами. Кожна особистість такого бійця володіє винятковими навичками, які притаманні тільки їй. За допомогою цього одна людина може виконувати завдання в абсолютно різних умовах, використовуючи різні техніки бою і вміння на рівні експерта. Через кілька років після запуску секретного проекту, з’ясовується, що невідома організація збирає триплетів під свої знамена. І, судячи з усього, в список їх цілей не входить підтримання миру і спокою. Щоб зірвати плани таємничого противника, творці повертають у стрій свій перший і далеко не найвдаліший результат експерименту. «Фішка» цього триплета полягає в забійній комбінації: в ньому уживаються особистості вікінга, ніндзя і ковбоя.

Постановкою картини займеться Мішель Макларен, для якої даний проект стане повнометражним кінодебютом.

Схожі записи