Warner Bros готує екранізацію Супер-Тваринок

fef1c2e24559cecec7d6376b3c545474_800_420

Як повідомляють авторитетні портали, Warner Bros запустили у виробництво повнометражну стрічку «Super Pets», а тобто «Супер-Тваринки». Першими новину опублікували Collider, за ними про ту ж новину повідомили IGN. А вже тоді інформацію поширили comicbook, looper та інші. Фільм буде анімаційним, але нам обіцяють, що стрічка вийде на широких екранах (Як “Лего-Бетмен“, наприклад). Спочатку «Супер-Тваринки» планувались як серіал, яким чином він перетворився в повноцінний мультфільм для кінотеатрів – невідомо.

В складі команди «Супер-Тваринок» числяться наступні персонажі: Від Супермена та Супербоя: Крипто (Супер-Пес), Стрікі (Супер-Кіт), Беппо (Супер-Мавпа), Комета (Супер-Кінь), Тайтус (собака Деміена Уейна, сина Бетмена), Бет-Корова (коментарі зайві), Шторм (морський коник Аквамена), Флексі (Пластична-Пташка)та Клей Кріттер.

. . .

Як ви вже зрозуміли, команда колоритна.

legion_of_super-pets_prime_earth_001

Сценаристом та режисером “Супер-Тваринок” виступить Джаред Стерн, котрий раніше розробляв для Warner Bros досить успішні мультфільми “Лего-Ніндзяго” та того ж “Лего-Бетмена“. Орієнтуватись Стерн буде на мультсеріал “Легіон Супер-Тваринок”, котрий раніше виходив на Cartoon Network. Раніше Джаред Стерн працював над такими мультиплікаціями як “Болт” та “Ральф Руйнівник”, тож досвід має.

Дати виходу мультиплікаційний фільм не має, залишається чекати офіційних оголошень від Warner Bros. Але особисто я подивився б мультфільм із задоволенням. А ви? Є тут фанати Супер-Тваринок?

Посилання на джерела:

http://www.ign.com/articles/2018/08/01/dcs-legion-of-super-pets-animated-movie-reportedly-in-the-works

http://collider.com/super-pets-movie-jared-stern/

Схожі записи