Акціонери Fox та Disney одобрили угоду

fox_disney_deal_by_the_dark_mamba_995-dbwpap7

Нещодавно в Нью-Йорку відбулось невеличке восьмихвилинне голосування, в результаті котрого акціонери компаній Walt Disney Company і 21st Century Fox одобрили угоду про купівлю останніх. Нагадаю, що на акції Fox таком претендувала компанія Comcast, але в решті-решт вони відступили та вирішили зосередитись на купівлі тих же активів, тільки в європейської Sky.

Угода з Disney включає в себе такі підрозділи, як студія 20th Century Fox, Fox Searchlight Pictures, Fox 2000, FX Productions, Fox21, FX Networks, National Geographic Partners, Fox Networks Group International, Star India і частки Фокс в Hulu та Endemol Shine Group. Інакше кажучи, Боб Айгер (котрий все ще залишається на своєму посту) отримує права на Аватара, Чужого, Хижака, Палнету Мавп, Сімпсонів, Футураму, Сукретні Матеріали та багато іншого. Що найбільш важливо, Disney отримує останні частки всесвіту MarvelЛюдей Ікс і Фантастичну Четвірку, звичайно, зі всім їх оточенням, включаючи Дедпула.

. . . .

. . . . . . . . . .

У Fox же залишаться новини і спортивні канали (серед них Fox Sports Regional Networks, Fox News Channel, Fox Business Network, FS1, FS2 і Big Ten Network), які незабаром будуть зібрані під егідою нової компанії. В загальному, варто розуміти, що офіційно угода набуде юридичної сили не раніше початку наступного року. Очікувано, що це станеться в середині року, або ж повноцінно права та активи FOX перейдуть в Disney до кінця 2019 року.

Угоду між FOX та DISNEY оцінили в загальному в 71.3 млрд.дол.

Схожі записи