Comcast відступили перед Disney: купівля FOX – неминуча

1d5

Конгломерат Comcast випустив офіційну заяву, в якому виконавчий директор Брайан Робертс визнає поразку і вітає Disney.

Останні два місяці між двома гігантами йшла війна за придбання Fox і її багатообіцяючих активів. Перша пропозиція Disney52.4 мільярди доларів – була побита Comcast в червні. Вони збільшили ціну угоди майже на 20%, запропонувавши Fox 65 мільярдів. Після цього Disney відбивались пропозицією в 70,4 мільярда, відповіді на яку в Comcast не знайшлося. Аналітики з Уолл-Стріт припускали, що конгломерат повинен був відповісти на останню пропозицію Disney, але мабуть в Comcast вирішили, що боротися з Disney – собі дорожче.

Таким чином, Disney перетворюється на справжнього монстра кіноіндустрії, а також відхоплює величезний шматок телеринку. Придбання Fox значить набуття всіх активів компанії, включаючи телеканали FX і National Geographic, а також 22 регіональних спортивних каналів. Однак, за рішенням Міністерства Юстиції США, Disney зобов’язані продати 22 спортивні канали, щоб цю угоду схвалили. Однак, ми тут не про спорт говоримо, чи не так?

Найголовніше – це придбання Disney таких франшиз, як «Люди-Ікс», «Дедпул», «Фантастична Четвірка», «Чужий», «Аватар», «Сімпсони». Тепер у майбутнього кіновсесвіту Marvel просто неймовірний потенціал.

Наступне слухання у продажу Fox пройде 27 липня, і рада директорів Fox вже радить власникам акцій компанії піти на угоду з Disney.

Схожі записи