Дуейн Джонсон розповів про розробку фільму "Чорний Адам"

11 липня 2018
landscape-1264-the-rock-black-adam.jpg (92.13 Kb)

В інтерв'ю німецькому інтернет-виданню FilmStarts Дуейн Джонсон розповів про поточний стан кінокоміксу «Чорний Адам», назвавши приблизну дату початку зйомок картини і натякнувши на можливу появу в проекті інших персонажів з всесвіту DC.

Цитата:
«На початку наступного року я буду зніматися в продовженні "Джуманджі", потім, якщо все складеться вдало, зіграю у фільмі "Червоне повідомлення" разом з ще одним актором і Галь Гадот. А вже в кінці 2019 го, сподіваюся, запустимо виробництво "Чорного Адама". Поки що все йде чудово, у нас є відмінний сценарій, яким ми дуже задоволені », - заявив актор.

. . . . .
. . . . . . . . . .

Цитата:
«Не хочу розкривати подробиць, але в нашому проекті цілком може бути одне або навіть два камео деяких супергероїв DC. Подивимося », - додав актор. «Чарівність "Чорного Адама" криється в тому, що ми розробляємо його як самостійний сольний фільм, але в той же час володіємо чудовою нагодою зв'язати його з декількома іншими фільмами у всесвіті DC».

Вперше суперлиходій Чорний Адам з'явився в коміксах серії «Marvel Family» (компанії DC, а не Marvel чи Atlas) в 1945 році. Потім, вже в 1970-х, зазнав перезапуск в рамках лінійки «Shazam!», присвяченої історіям про Капітана Марвел (пізніше став відомий як Шазам), що володіє тими ж магічними силами. Там Чорний Адам зображувався як давньоєгипетський попередник Капітана Марвела на ім’я Тет Адам. Доживши до сучасності, Адам знову кинув виклик Шазамові та його поплічникам. Іноді він також виступав в якості ворога Супермена. На початку 2000-х Джеф Джонс, Девід Гойер і інші автори переписали образ Чорного Адама, зробивши його антигероєм, який намагається очистити своє ім'я. Саме на цій версії персонажа і буде заснований сюжет майбутньої стрічки.

Над сценарієм працює Адам Штікель ( «Встигнути», «Елвін і бурундуки»). Ні режисером, ні датою релізу блокбастер поки що не обріс. Передбачається, що дебют «Скелі» Дуейна Джонсона в образі Чорного Адама відбудеться в сиквелі «Загону самогубців».

Автор: Сергій Мельник
Цікаве відео на нашому каналі: