Дуейн Джонсон розповів про розробку фільму “Чорний Адам”

landscape-1494926449-the-rock-black-adam

В інтерв’ю німецькому інтернет-виданню FilmStarts Дуейн Джонсон розповів про поточний стан кінокоміксу «Чорний Адам», назвавши приблизну дату початку зйомок картини і натякнувши на можливу появу в проекті інших персонажів з всесвіту DC.

. . . . .

[media width=”560″ height=”350″]https://youtu.be/cVjphD56dO0

[/media]

. . . . . . . . . .

Вперше суперлиходій Чорний Адам з’явився в коміксах серії «Marvel Family» (компанії DC, а не Marvel чи Atlas) в 1945 році. Потім, вже в 1970-х, зазнав перезапуск в рамках лінійки «Shazam!», присвяченої історіям про Капітана Марвел (пізніше став відомий як Шазам), що володіє тими ж магічними силами. Там Чорний Адам зображувався як давньоєгипетський попередник Капітана Марвела на ім’я Тет Адам. Доживши до сучасності, Адам знову кинув виклик Шазамові та його поплічникам. Іноді він також виступав в якості ворога Супермена. На початку 2000-х Джеф Джонс, Девід Гойер і інші автори переписали образ Чорного Адама, зробивши його антигероєм, який намагається очистити своє ім’я. Саме на цій версії персонажа і буде заснований сюжет майбутньої стрічки.

Найкращі супергеройські фільми 2018

Над сценарієм працює Адам Штікель ( «Встигнути», «Елвін і бурундуки»). Ні режисером, ні датою релізу блокбастер поки що не обріс. Передбачається, що дебют «Скелі» Дуейна Джонсона в образі Чорного Адама відбудеться в сиквелі «Загону самогубців».

Схожі записи