Зйомки фільму «Хижі Птаки» стартують в січні – Марго Роббі

1birds_of_prey

Зйомки фільму «Birds of Prey» або ж «Хижі Птахи» переходять зі стадії чуток у стадію активної розробки. У будь якому випадку так говорить Марго Роббі, виконавиця ролі Харлі Квінн у фільмі «Загін Самогубців». Власне, хожі птахи стануть другим фільмом для «Арлекіна» Джокера.

За словами акторки, фільм «Хижі Птахи» вже активно розробляється і готується до зйомок у січні наступного року (а тобто вже зовсім скоро). Також за її словами фільм отримає рейтинг R, або ж, більш звично для нас, рейтинг 18+. До речі, дуже популярний сьогодні рейтинг.

Режисером картини поставили Кетті Енн, вона ж і буде розробляти сценарій разом із Крістіною Ходсон, котра також писала сценарій до фільму «Бамблбі».

Раніше Хижі Птахи вже отримували одноіменну екранізацію у 2002-му, однак це була телевізійна адптація. Тоді серіал мав хороші рейтинги та міцну аудиторію близьку 7.5 мільйонів глядачів. Для порівняння, на своєму старті «Ходячі Мерці» мали аудиторію 5.3 млн. глядачів, а на своєму піку (5 сезон) той же серіал встановив рекорд у 17.3 мільйони глядачів. Тобто, рейтинги були дуже навіть хорошими, але навіть попри це серіал було закрито із інших причин. Сподіваємось, цього разу Хижих Птахів чекатиме більший успіх.

У фільмі «Хижі Птахи» окрім Харлі Квінн у виконанні Марго Роббі можна також очікувати на Чорну Канарейку та Отруйний Плющ.

. . . . . . .

Схожі записи