Величезний трейлер гри «Death Stranding»

death_stranding_olivec

Головною подією нещодавнього The Game Awards цього року (ну там ще Зельда отримала нагороду «Гра року») став восьмихвилинний трейлер нової гри від Хідео Кодзіма «Death Stranding». За всіма мірками, це дуже великий хронометраж для трейлеру.

Гра сама по собі дуже цікава, можете ознайомитись із інформацією про неї в інтернеті. А також не забудьте переглянути восьмихвилинний трейлер, наведений нижче. Але для нас із вами, фанатів коміксів та всього, що із ними пов’язане, цікавинкою є дещо інше. Перегляньте трейлер, а тоді переходьте нижче.

Справа у тому, що для створення персонажів гри використовувались справжні актори (що зараз далеко не рідкість, звичайно). Але головне, хто грає цих персонажів. Власне, думаю ви вже помітили. Акторами, котрі виходять на передній план гри – це Норман Рідус та Мадс Мікельсон.

death-stranding-game-has-already-begun-kojima-productions_jpg_optimal
deathstranding

Норман Рідус – виконує роль Деріла Діксона, в серіалі «Ходячі Мерці», створеному на основі одноіменної серії коміксів. Мадс Мікельсон же виконав роль Кецилія у фільмі «Доктор Стрендж». Обоє вже не молоді і заслужили визнання глядачів різноманітними проектами протягом останніх двадцяти років.

Схожі записи