Перший тизер-трейлер гри "Blacksad: Under the Skin"

22 серпня 2018
281744_yi6kpks54p_blacksad.jpg (287.94 Kb)

На Gamescom французький видавець Microids показав перший тизер-трейлер ігрової адаптації коміксу «Blacksad», що розробляється Pendulo Studios та YS Interactive. Короткий, але дуже яскравий і атмосферний. Переглянути його можете одразу під цим абзацом.

Сам опис гри виглядає наступним чином:

Цитата:
У Нью-Йорку 1950-х років власник клубу боксу Джо Данн знайдений повішеним, в той час як його перспективний протеже Роберт Йель оголошений зниклим безвісти. Шокована новинами, дочка Данна Соня вирішує продовжити роботу батька, не дивлячись ні на що. Вона бере клуб під своє управління і наймає Джона Блекседа розслідувати таємниче зникнення. Головний матч року не за горами, і клуб, що знаходиться в незавидному фінансовому становищі, не переживе ще й пропажі Єля. В ході розслідування, Джон Блексед виявиться занурений в світ, який по вуха загруз в корупції.

«Blacksad: Under the Skin» вийде на PC, PlayStation 4, XBox One і Nintendo Switch в 2019 році. А поки - як вам тизер? До речі, пишіть на нашій офіційній сторінці у фейсбук, чи читали ви комікс, та чи хотіли б ви побачити на нього рецензію в стилі «що почитати». Бо в мене є кілька томів і про них, повірте, є що сказати, але не знаю, чи це комусь потрібно.

Автор: Сергій Мельник
Цікаве відео на нашому каналі: