Останні публікації

Чорні люди на чорному фоні - Рецензія фільму "Веном"
Sony будують свій кіновсесвіт із Томом Харді та куртизанками. Поганий та хороший CGI. Дитячий "18+" і ніяких Томів Холландів. Годуємо своїх котів та оцінюємо фільм "Веном".
Читати далі
Норман Рідус хоче зіграти Примарного Вершника
Норман Рідус, відоми за роллю Деріла Діксона в серіалі "Ходячі Мерці", висловив бажання зіграти Примарного Вершника у кіновсесвіті Marvel.
Читати далі
«Проповідник» зі смаком – рецензія 3 сезону
Джессі Кастер - проповідник, що в прямому сенсі несе слово Боже! Звичайно, йому допомагають професійна злодійка і вампір-наркоман... Але це вже інша історія. Яким вийшов третій сезон "Проповідника"?
Читати далі
Актори "Вартових Галактики" виступили проти Disney та звільнення Джеймса Ганна
"Вартові Галактики" написали спільного листа до Disney а також відкрито виступили на захист Джеймса Ганна, режисера відомої дилогії в MARVEL.
Читати далі
Месники 4: нова теорія про Камені Нескінченності, або чому зламалась рукавиця Та...12
Користувач Reddit запропонував фанатську теорію про те, чому зламалась рукавиця Таноса і навів момент із трейлеру. На його думку, Доктор стрендж використав камінь часу, але не так, як того чекав Танос...
Читати далі
10 найкращих повнометражних мультфільмів DC
Десятка найкращих анімаційних фільмів DC, котрі можуть переплюнути студійні фільми!
Читати далі
Disney звільнили Джеймса Ганна, режисера «Вартових Галактики»
Мережу підірвала новини про те, що Джеймса Ганна, режисера та сценариста всіх частин фільмів «Вартові Галактики», в тому числі й майбутньої третьої стрічки, було звільнено.
Читати далі
DC випускають "Щоденник Бетмена" про анатомію Мета-Людей
"Анатомія Надлюдей" - книга, оформлена записами самого Брюса Уейна, про те, як працюють здібності Супермена, Думсдея та багатьох інших надлюдей всесвіту DC. Зараз доступні кілька перших сторінок.
Читати далі

Цікаві статті про світ коміксів

Все що стосується коміксів, супергероїв, графічних романів та відомих персонажів. Історія відомих компаній, таких як MARVEL, VERTIGO, DC; аналітика, сюжети та цікаві факти про героїв коміксів.