"Соколине Око" та Стен Лі приєднались до фільму "Спаун"

11 липня 2018
jeremy-renner-spawn.jpg (299.17 Kb)

Як повідомляють портали IGN та Deadline, Джеремі Реннер, виконавець ролі Соколиного Ока у фільмах про «Месників», офіційно приєднався до касту перезапуску «Спауна», де з'явиться в образі одного з центральних персонажів - детектива Твітча Вільямса, що об'єднує сили з демонічним супергероєм для пошуків убивць своєї дочки.

Режисером, сценаристом і продюсером проекту виступає творець головного персонажа Тодд МакФарлейн. Виробництвом кінокоміксу, заточеного під «суворий» рейтинг R (18+), займуться продюсер Джейсон Блум і його компанія Blumhouse, відома за такими стрічками як «Астрал», «Геть», «Спліт» та інші жахастики. МакФарлейн також з'явиться в камео-епізоді разом з іншою легендою коміксів - Стеном Лі.

Згідно тим же джерелам роль Спауна зіграє оскароносний Джеймі Фокс. Відомо, що за жанром майбутня картина тяжіє до хоррору і в цілому скоріше нагадує «Щелепи», ніж звичне Супергеройське кіно. Титульний персонаж Спаун майже не буде з'являтися на екрані, залишаючись в тіні, але при цьому створюючи моторошний ефект присутності на протязі всього сюжету – зазирати на екран він буде тільки зрідка, в найважливіші моменти. Крім того, новий фільм не буде зачіпати історію походження Спауна і в перспективі може покласти початок цілій трилогії.

. . . . . . . spawn-jamie-foxx.jpg (96.83 Kb)

Офіційна дата релізу перезапуску «Спауна» і імена інших учасників касту не розголошуються. Знімальний процес, імовірно, почнеться вже в серпні.

Раніше Спаун вже з'являвся на широких екранах у 1997-му. Тоді фільм із тріском провалився. Перша поява персонажа на сторінках коміксів компанії Image датується 1992 роком у одноіменному коміксі Spawn #1.

Посилання: http://www.ign.com/articles/2018/07/09/jeremy-renner-joins-cast-of-film-adaptation-of-spawn

https://deadline.com/2018/07/spawn-movie-jeremy-renner-todd-mcfarlane-jamie-foxx-blumhouse-jason-blum-1202423329/

. . . .Автор: Сергій Мельник
Цікаве відео на нашому каналі: